Aleksandrijas stadiona nožogojuma sistēma

Mobila nožogojuma sistēma ar lielisku aizsardzību

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stadions pilsētas centrā

Spalto Roverto laukumā izbūvētais stadions. Tas ir gandrīz pilsētas centrā un rajonā ap stadionu ir daudz ēku, satiksmes un gājēju. Tādēļ sacensību rīkošana nedēļas nogalēs organizatoriem sagādā ne mazums galvassāpju – ap stadionu esošais nožogojums ir jāveido iespējami mobils, viegli un ātri pārvietojams un nojaucams.

Augstas stiprības Nylofor žogi

Lai pienācīgi aizsargātu stadiona ieejas tiek izmantotas divas sistēmas. Zaļā zona no Nylofor 2D žoga paneļiem , kas slejas iespaidīgu 2,43 metru augstumā. Žogam tiek papildu nodrošināta stingrība izmantojot horizontālus stieņus, kas tiek izmantota gan kā vadīkla, gan papildu stingrības nodrošinājums.

Mobilie Publifor žogi

Futbola spēļu laikā ir ļoti svarīgi nodrošināt atsevišķas skatītāju plūsmas katras komandas līdzjutējiem. Apkārtne ap stadionu ir nožogota ar Publifor mobilajiem paneļiem, kuru pēdas ir pildītas ar betona masu, lai nodrošinātu papildu stingrību. Publifor žoga paŗvietošana un modificēšana ir samērā vienkārša, bet ne tik vienkārša, lai fanu pūlis pats to varētu apgāzt vai kā citādi viegli ietekmēt. Šādā veidā ap stadionu ir uzstādīti 43m nožogojuma ar 4 divviru vārtiem ar Nylofor 2D pildījumu spilgti dzeltenā krāsā.

Nožogojums ar CONI sertifikātu

Publifor paneļi ir patentēti pēc UNI 10121 un EN 13200/3 standartiem. Tie atbilst stingrām vadlīnijām, ko nosaka Itālijas Olimpiskā Komiteja (National Olympic Committee (CONI)). Sadarbībā ar šo organizāciju tiek piedāvāti risinājumi visiem svarīgākajiem futbola stadioniem Itālijā. Līdz šim Publifor sistēmas ir jau uzstādītas lielā daļā Itālijas sporta stadionu, kuros norisinās A un B, kā arī zemāku līgu spēles.