Arēnu nožogošana

Dažādi dizaini un žogu sistēmas stadioniem un sporta kompleksiem? Iedvesmojieties no EURO 2012 uzstādītajiem žogiem

sport_1

Nožogošanas sistēmas, kas tika izmantotas Arēnā Gdaņskā, Donbasā un Doņeckā lieliski pierādīja savas īpašības un kvalitāti. Uzstādītās sistēmas Čarkovas stadionā strikti atbilda UEFA EURO 2012 striktākajiem standartiem, kas garantē sporta kompleksa drošu ekspluatāciju, kā arī nodrošina cilvēku drošību jebkuros apstākļos.

Stadions ar futūristisku nožogojumu

Donbasas Arēna Doņeckā ir kosmosa kuģa formā, un tā ir aizsargāta ar Nylofor 2D Super nožogojuma paneļiem, kas, pateicoties smalkajām acīm un izturīgajām stieplēm, piedāvā vislabāko iespējamo aizsardzību. Nylofor 2D Super paneļue standarta komplektācijai papildu tika pievienotas divas 8mm šķērsstieples. Nylofor 2D Super paneļi tika uzstādīti uz kvadrātveida tērauda D stabiem. Papildu tam žogā tika uzstādīti vārti ar Nylofor 2D pildījumu, kas noslēdz augstās izturīgas nožogojuma sistēmu. Vienmēr papildu nožogojumam jāuzstāda plūsmas kontroles sistēmas, lai varētu precīzi vadīt cilvēku plūsmu iekšā un ārā no stadiona.

Sarežģīta žogu tīklojuma aizsardzība Čarkovā

Nylofor 2D Super paneļu tika izmantoti arī vēl vismaz vienā citā Ukraiņu stadiona nožogojumā, kurš, konstrukcijas dēļ, tika nosaukts par zirnekli. Ieejas stadionā tiek apsargātas ar kvalitatīviem Betafence veramajiem vārtiem (ieskaitot Trio un Trio Grande vārtus, kas ir izveidoti īpašā formā – centrālais panelis ir nostiprināts, bet tam blakus ir divas vērtnes, tas piedāvā papildu drošību un iespēju dalīt plūsmas caur vieniem vārtiem) ar īpašām slēdzenēm. Betafence vārti aizsargā ne tikai paša stadiona perimetru stadionu, bet arī futbola skolu, automašīnu stāvvietu un autobusa stāvvietu, kā arī citas ar stadionu saistītās vietas.

Lai uzlabotu sporta kompleksa drošību iespējams izmantot Nylofor 2D Super paneļus, kas tiek piestiprināti pie metāla pamatiem, piemēram, Publifor. Pateicoties Publifor paneļu svaram, tos nav iespējams pārvietot ar rokām, tomēr ērtības dēļ tiem ir izveidota speciāla sistēma to pārvietošanai – transporta cilpas, tos iespējams viegli pārvietot ar autoiekrāvēju.

Betafence žogi sporta kompleksiem

Tomēr ne tikai žoga dizains ir galvenais, ir vērts pievērst uzmanību arī stadiona ieejām un izejām. Ieejas un izejas nepieciešams aprīkot ar pret-panikas slēdzenēm, kas nodrošina ātru evakuāciju no stadiona negadījumu vai citu problēmu gadījumā.

Šāda tipa slēdzenes tika uzstādītas uz 80 vārtiem Arena stadionā, Gdaņskā. Šis stadions uzvarēja arī prestižajā vispasaules stadionu konkursā “Stadium Business Awards 2012” un tajā norisinājās trīs grupu spēles UEFA Eiropas Čempionātā 2012. gadā.