Automašīnu drošība Dienvidāfrikā

Betafence žogi apkārt autosalonam ir piemēroti ne tikai drošībai, bet arī lieliska izskata radīšanai.

Visiem redzamas tajā pašā laikā atrodoties drošībā

Visā pasaulē autosalonu īpašnieki saskaras ar grūtībām, kas saistītas ar automašīnu zādzību nepieļaušanu, tajā pašā laikā nenoslēpjot automašīnas no klientu acīm. Uzstādot koka vai betona žogus  tie veiksmīgi pildīs drošības jautājumus, bet to trūkums ir  tāds, ka automašīnas būs paslēptas no pircējiem, jo šie žogi ir biezi un necaurredzami. Labākais risinājums ir stingra un caurredzama žoga uzstādīšana.

Drošības līmeņi

Ja ir ieplānota automašīnu izstāde drošā zonā, mēs varam izvēlēties Nylofor 3D paneļu sistēmu, kurai ir biezi vadi un horizontālie 3D līkumi garantē augstu izturību pret bojājumiem un deformācijām. Lielās žoga acis padara paneļus pārredzamus.

Ja autosalons atrodas apdraudētā zonā, kā piemēram dažos Dienvidāfrikas reģionos, tad labāks risinājums būtu izvēlēties Betaview sistēmu, jo tās Securifor 3D tipa paneļiem ir „šauras acis”, kas efektīvi novērš kāpšanu pāri žogam, kā arī orizontālie 3D līkumi paneļus padara stingrākus. Lai arī Betaview  žogam ir „šauras acis” paneļi paliek pilnīgi caurredzami, nodrošinot lielisku skatu uz automašīnām.

Keiptaunas Forda, Mazda un Toyota autosaloni

Divas izstāžu zāles  Car Group Porter (Ford un Mazda) Keiptaunā tika norobežotas ar Nylofor Medium 2,0 metru augstumā. Paneļi tika uzstādīti uz kvadrātmetru liela pamata un piestiprināti ar metāla fiksatoriem, tie bija zaļā krāsā. Dienvidāfrikas Toyota autosalonu ieskauj Betaview sistēma. Metāliskā antracīta krāsas žoga paneļi tika uzstādīti uz tērauda Bekafix Secure pamata un piestiprināti ar tērauda fiksatoriem.