Betafence gabioni un trapioni

gabionsLatvijā šie nožogojuma veidi nav ļoti populāri, bet, manuprāt, šie ir visskaistākie, visizturīgākie un vērtīgākie! Tomēr ir jau arī savi mīnusi, tie nav caurredzami, būvnormatīviem tas var nepatikt! Gabioni principā ir akmeņu čupa. Neizklausās forši? Bet ja es saku, ka akmeņu čupa ir konkrētā izkārtojumā, formā un vispār no viņas var uztaisīt jebkādu formu? Ja es saku, ka iespējams veidot arī dažādas malkas krāvumu konfigurācijas. Nepārliecina? tad iekrauj stiklu un uzspīdinu prožektoru! Ticiet man, tas ir ko vērts! Trapioni ir speciālas formas gabioni.

gabions

Bet kā jau visiem izcilajiem ražojumiem, tiem ir ne tikai vizuāla nozīme, bet arī praktiska.

  • gabioni ir ĻOTI izturīgi, bet to svars var radīt problēmas
  • iespējams veidot skaņas barjeru, veidojot krāvumu no akmeņiem/grants/akmeņiem, šāds krāvums izskatās pēc parasta gabiona, bet tas pildīts arī ar smiltīm, kas nodrošina skaņas izolāciju
  • veidojiet vārtus no paša žoga, ar gabioniem tas ir iespējams


Domājot par žogiem nevajag aprobežoties ar konkrētiem žogi veidiem, piemēram, mēs, latvieši, parasti žogus iztēlojamies kā koka sētiņu pie vecmātes mājām, bet ar to viss nebeidzas! Ar to viss tikai sākas! Metāla žogi ir pieejami visās iespējamajās konfigurācijās, un ja nav pieejami – uzzīmē, mēs uztaisīsim! Bet par gabioniem es domāju šādi, izteikšu salīdzinājumu – koka mājiņa ( nu tāda kā sivēniem no pasakas ) un Drakulas pils Rumānijā. Abi der vienam un tam pašam mērķim, bet viens piedāvā pašu minimumu, bet otrs jau ko vairāk.

Apmeklēt Betafence mājas-lapu