Betafence uz robežas starp Ķīnu un Honkongu

Securifor paneļi norobežo muitas zonas Shenzhen Huangganas robežu šķērsošanas vietās

Kopš 1997. gada, kad Honkonga tika pārveidota no Britu kolonijas uz Ķīnas Republikas daļu, robežai starp abām zonām bija jāizzūd. Bet tā tas nenotika, pat pretēji, robeža tika spēcīgāk stiprināta un daudz stingrāk apsargāta. Honkonga bija, ir un paliks komunistiskās Ķīnas ekonomiskais pretinieks. Dažus kilometrus no Honkongas, pateicoties speciālai ekonomikas zonai Šenzenai, strauji uzplauka jaunas pilsētas.

No Honkongas uz Ķīnu un pretējā virzienā iespējams izbraukt caur 5 dažādiem robežpunktiem (4 no tiek tikai automobiļiem). Viens no tiem ir Shenzhen Huanggan, kas ir atvērts gan motorizētajiem transporta līdzekļiem, gan kājāmgājējiem.

Jau 2007. Gadā Betafence žogi apskāva muitas zonas ar augstās drošības paneļu sistēmām 3 un 4 metru augstumā. Labā kvalitāte un drošība veda pie citiem pasūtījumiem: uzņēmumam Betafence tika dots uzdevums – žogu sistēmu modernizācija un paplašināšana attiecīgajā zonā.

Papildu drošībai tika izmantotas sekojošas nožogošanas sistēmas:

  • Securifor paneļi uz Bekafix Super stabiem ar dubultajiem liekumiem un aso Concertina lentu
  • Nylofor 3D paneļi uz Bekafix Super stabiem – mazākas nozīmes zonās

Visi produkti tika ražoti Betafence fabrikā Tianjinā, Ķīnā ar Betafence sertificēto tehnisko ražošanas speciālistu klātbūtni un uzraudzību. Visas izmantotās nožogošanas sistēmas ir pārklātas ar augstākās kvalitātes pārklājumu – galvanizētas, starppārklājums un poliestera pārklājums, tādēļ tiek nodrošināts ilgs mūžs un augsta korozijas izturība skarbajā subtropu klimatā.

Apskati arī: Betafence norobežo robežu starp ASV un Meksiku (klikk)