Betafence žogi skolām

Riciotes mācību iestādes sarkanā ķieģeļa sienas lieliski harmonizē ar zaļajiem nožogojuma paneļiem, kas īpaši izveidoti mācību iestāžu nožogošanai.

Revitalizētas rūpnīcas

Vietā, kur kādreiz bijusi ļoti aktīva ķieģeļi ražotne ar lielām noliktavas platībām, Riciotes pilsētā joprojām atrodamas vecas rūpnīcas, kas saglabājušās kopš 1908. gada, rūpnīcās pārsvarā ražoti ķieģeļi, un tās darbu turpinājušas līdz 1970. gadam. Tieši šajās rūpnīcu telpās šobrīd tiek iegūta mūsdienu striktajiem standartiem atbilstoša izglītība un attīstīti daudz un dažādi jauniešu centri un pulciņi. Īpašās noskaņas radīšanai tika izlemts, ka tiks saglabāta vecā arhitektūra, lai nezaudētu īpašo ražotnes noskaņu un atmosfēru. Tomēr ēkas tika renovēta un tajā tika ieviestas arī daudz un dažādas mūsdienīgas tehnoloģijas, bez kurām nav iedomājama ēka šodien. Izmantojot šādus būvniecības un arhitektūras risinājumus iespējams iegūt ļoti interesantus risinājumus un īpašības, ko jaunbūvēs ir ļoti grūti sasniegt.

Moderna skola ar elegantu nožogojumu

Skola ir būvēta kā modernas arhitektūras paraugs, ievērojot ne tikai dizainiskās vērtības, bet arī ekoloģiskās un energoefektivitātes prasības, lai uzlabotu ēkas ekoloģisko nospiedumu, kā arī visā tās dzīves ciklā parādītu, ka renovācijas var būt efektīvas un kvalitātes ziņā līdzināties arī jaunbūvēm un jaunajiem, modernajiem projektiem. Arī vide ap skolu tika iekārtota tā, lai saglabātu esošo zaļo zonu un augus, kas lieliski palīdz studentiem atslēgties no mācībām un izbaudīt arī dabu un mieru.

Zaļi nožogojuma paneļi

Lai atdalītu skolas vidi no tuvumā esošajiem sporta laukumiem tika izvēlēts vienkāršs nožogojums, kas lieliski iederas apkārtējā ainavā. Žogs tika veidots ar mērķi aizsargātu skolas teritoriju no nepiederošu personu pārvietošanās un dažādiem ielaušanās gadījumiem. Betafence ieteikums bija izvēlēties Nylofor 3D nožogojuma sistēmu. Pateicoties lieliskajai pārklājuma tehnoloģijai Nylofor 3D žogiem garantēts ļoti ilgs darba mūžs. Skolas teritorijas nožogošanai tika izvēlēts Nylofo 3D žogs 203cm augstumā, kas tiek uzstādīts uz kvadrātveida stabiem un betonētas pēdas. 200m garajā nožogojuma uzstādīti arī trīs vārti ar Nylofor pildījumu, lai nodrošinātu netraucētu studentu pārvietošanos.