Betafence žogs apkārt Durbanas lidostai

2010.gadā Durbanā norisinājās Pasaules kausa izcīņa futbolā un  augstas drošības sistēma Securifor palīdzēja King Shaka lidostai gatavoties šim lielajam notikumam.

Gatavošanās futbola svētkiem

2010.gadā Dienvidāfrikā notika Pasaules futbola čempionāts. Dubanā notika masveida futbola viesu un fanu ierašanās. Tā kā vecās lidostas Durbanā nevar tikt paplašinātas un modernizētas līdz nepieciešamajam līmenim, tika pieņemts lēmums būvēt pavisam jaunu struktūru.

Divi drošības līmeņi

Betafence uzvarēja konkursā par vispārējo līgumu par perimetra drošību King Shaka lidostā. Projekts tika sadalīta divās daļās:

• lidostas ārējās teritorijas nožogojums

• lidostas iekšējās teritorijas nožogojums

Ārējais nožogojums paredzēts vispārējai perimetra aizsardzībai, bet iekšējais īpašai atsevišķu ēku aizsardzībai.

Augstas drošības Securifor žogs

Lai aizsargātu visu Durbanas lidostas teritoriju, no Securifor diapazona tika izvēlētas divu veidu augstas drošības žogu sistēmas, kuras abas lieliski pilda drošības uzdevumus jebkuras lidostas vajadzību līmenim. Abas sistēmas ir uzstādītas uz betona pēdas ar žoga augšpusē izvietotām dzeloņdrātīm, kas aizsargā žogu pret pārkāpšanu. Pateicoties ļoti šaurām žoga acīm Securifor žogs ir grūti pārkāpjams, kā arī žoga stieples ir grūti pārkniebjamas, jo tās veidotas no īpaša dzelzs skauasējuma, kas kopā ar šaurajām acīm padara pārkniebšanu praktiski neiespējamu. Vienlaikus žogs ir pilnībā pārskatāms, kas ļauj veikt video novērošanu. Securifor Dublo un Singleskin ieskauj arī degvielas bāzi un kontroles torni. Kopumā tika uzstādīti 1000 m žoga.

Securifor 3D paneļi apkārt stāvvietai

Securifor žogs norobežo dažādas komerciālas zonas lidostas teritorijā, kuru neatkarīgā darbība nodrošina lidostas vieksmīgu funkcionēšanu. Zemāku risku dēļ bija iespējams uzstādīt arī Betaview sistēmu no Securifor. Paneļi tika uzstādīti uz Bekafix Super Secure stabiem ar tērauda fiksatoriem, kas aprīkoti ar Betafence drošības skrūvi. Šī sistēma ir stilīga Abd, kā arī harmonizē ar arhitektūru un teritorijā esošajām ēkām. Pateicoties poliestera pārklājumam paneļi ir izturīgi pret agresīvu vides ietekmi daudzu gadu garumā. Betaview sistēma ieskauj arī citas stāvvietas un vairākas sabiedriskās ēkas.

Viena gada laikā vismaz 5 miljoni pasažieru

King Shaka starptautisko lidostu atklāja 2010.gada 1.maijā – mēnesi pirms Pasaules kausa izcīņas futbolā. Lidostas uzbūvēšana izmaksāja aptuveni 900 miljonus dolāru. 2013.gadā lidosta apkalpoja 5 miljonus pasažieru.