Bīdāmo vārtu uzstādīšana: vai ir vērts to darīt pašam?

Vai drosmīgs DIY entuziasts varēs samontēt bīdāmos vārtus paša spēkiem? Atbilde ir jā, bet tas nebūs viegli izdarāms.

Daudzi cilvēki, kuriem ir zināšanas par ražotāju produktu konstrukciju vai kuri ir talantīgi gatavojot sev nepieciešamās lietas paši, ir gatavi uzstādīt lietas paši un pat izgatavot paneļus, tīklus un vārtus. Betafence vienmēr ir atbalstījusi šādus entuziastus, kam ir iemesls, kāpēc mēs esam labprāt dalījušies ar mūsu zināšanām montāžā, nosūtot dažādus pamācību video.

Situācija krasi mainās ja iet runa par tiešām sarežģītu ierīču uzstādīšanu, piemēram, konsoļu bīdāmie vārti. Šāds uzdevums būtu labāk uzticams profesionāļiem.

Atsvars bīdāmajiem vārtiem

 Šis vārtu veids neprasa iepriekš uzstādītu sliedi uz zemes, tomēr tam ir nepieciešams atsvars. Tas ir metāla elements žoga nobeigumā, kura izmērs un svars ir pielāgots visu vārtu parametriem.

Pirmkārt Jums ir jāņem vērā sekojošās lietas: vārtu izmērs (garums un platums), profilu svars un pildījums, aksesuāri, piemēram, rullīšu komplekts. Jums nepieciešams ņemt vērā arī vēja efektu. Ja īpašums atrodas vējainā apvidū, Jums būs nepieciešams smagāks un līdz ar to, stabilāks atsvars.

Saite: http://www.betafence.lv/iedvesma/iedvesma/bidamo-vartu-uzstadisana-vai-ir-verts-to-darit-pasam