CAD Bibliotēkas

Arhitektu darba atvieglošanai Betafence ir izveidojuši CAD attēlu bibliotēku ar lielāko daļu produktu. Šī bibliotēka tika veidota, lai atvieglotu arhitektu projektēšanas darbu un ļautu arhitektiem vairāk laika veltīt jaunu projektu izstrādei un kreatīvu ideju pilnveidošanai. Šāda attēlu direktorija ļauj arhitektiem dažu sekunžu laikā iegūt precīzu žoga rasējumu pilnā izmērā.

Šos rasējumus iespējams izmantot visās CAD programmās, no kurām populārākās ir AutoCad un ArhiCAD. Izmantojot Betafence piedāvātos rasējumus tiek izslēgta kļūdu iespējamība un rasējumi veidosies atbilstoši visām specifikācijām. Izmantojot Betafence žogu bibliotēku tiek paaugstināta kopējā darba ražība. Betafence rasējumiem ir pievienotas savstarpējā pieļāvuma vietas, piemēram, sienas un kolonnas, kas dod iespēju savlaicīgi ievērot projekta kļūdas.

Visi žogi, vārti un stabi ir gatavi un tos iespējams iekļaut jau izveidotos projektos. Visiem objektiem piemīt noteiktas fizikālas īpašības, kas modeli padara iespējami atbilstošu reālajai dzīvei. Visus Betafence produktus iespējams asociēt ar citiem objektiem projektā.

AutoCAD un ArhiCAD rasējumus Betafence piedāvā jau četrus gadus, bet Latvijā Betafence ir pirmā firma, kas piedāvā šādu iespēju. Pēdējā laikā arī citi žogu ražotāji piedāvā šādu iespēju, bet visplašākais katalogs joprojām ir Betafence. Šī iespēja tiek piedāvāta bez maksas un tiek regulāri papildināta.

http://betafence-zogi.lv