Dažādi žogi Horvātijas Akvaparkā

Jaunais akvaparks Šibenikā ir aprīkots ar augstas kvalitātes Securifor paneļiem

Vairāk nekā 2 kilometri nožogojuma

“Šī bija lieliska iespēja realizēt savus sapņus un ieceres” – saka Betafence pārdošanas vadītājs par Horvātiju- sākās 2012. gada beigās. Uzņēmums Solaris nolēma izveidot lielu atpūtas kompleksu Šibenikas pilsētas Dalmācijas krastā: dažādas viesnīcas, kempingus, peldbaseinus un sporta laukumus. Līdz šim ar dažādu veidu mūsu žogiem ir aprīkoti  vairāk kā 2 kilometri atpūtas kompleksa teritorijas.”

Ārā – drošais Securifor

Solaris Akvaparka pludmalē var nokļūt tikai par samaksu, šī iemesla dēļ pludmales teritorija tika iežogota, lai nodrošinātu visa perimetra aizsardzību pret cilvēkiem bez biļetēm. Šim nolūkam tika izvēlēta Securifor 2D augstas drošības sistēma. 2,4 m augstie paneļi tika uzstādīti 200 metru garumā uz profilētiem Bekafix Super pamatiem. Kāpšanu pāri Securifor paneļu žogam padara sarežģitu tā konfigurācija, kā arī izturīgās stieples padara žogu ļoti izturīgu pret pārkniebšanu.

Iekšā – Barofor paneļi

Solaris Akvaparks aptver plašu teritoriju, kurā novietotas vairākas iekārtas. Dažas no tām ir jānodala no citām, tāpēc šim nolūkam tika izvēlēta dekoratīvā Barofor Deco paneļu sistēma. 1,5 m augstie paneļi tika uzstādīti 260 metru garumā.

Bekasport priekš sporta laukumiem

Telpās atrodas arī dažādas specializētas sporta zāles, piemēram furbolam basketbolam un tenisam. Šajās azāles žogi tika uzstādīti priekšā logiem, lai pasargātu tos no bumbu triecieniem. Nylofor 2D Super paneļi ar dubultām horizontālām stieplēm tika uzstādīti uz taisnstūra pamatiem, kas aprīkoti ar speciāliem neoprēna ieliktņiem, kas samazina skaņas līmeni. 4 m augstie paneļi tika uzstādīti ar 230 metru garumā. Turklāt Securifor 2D paneļu sistēma tika izmantota arī 240 metru garumā visapkārt pilnīgi visiem  tenisa kortiem. 3 metrus augstie paneļi tāpat tika uzstādīti uz Bekafix Super izturīgajām pēdām, jeb pamatiem.

Zenturo paneļi rožu ieskāvumā

Visgarākais žogs – 1180 metri – tika uzcelts ap paša atpūtas kompleksa teritoriju. Tas veidots no divus metrus augstiem Zenturo Super paneļiem, kuri uzmontēti uz taisnstūrveida pamata pēdas. Šie paneļi tikuši izgatavoti no pamīšus metinātām tērauda stieplēm, kas veido žoga acis divās dimensijās (100 x 50 līdz 50 x 50 mm). Turklāt šāds žogs tiks apaudzēts ar vijīgajām rozēm, kas iedod teritorijai papildu šarmu.