Itālijas stadions gatavs čempionātam

Publifor žogi kalpo kā aizsargbarjera fanu ieejas zonās.

20140813_142230.ashx

Pirmskara stadions

Lamezia Terme stadions tika uzcelts 1936. gadā un tika nosaukts par godu Guido Ipolito, kas bija tālaika Itālijas sacīkšu braucējs. Lai gan objekts jau ir modernizēts vairākas reizes, tas nav bijis izstrādāts pamatojoties uz valsts drošības standartiem. Tikai izmaiņas, kas ieviestas pēdējos gados (vizuālā monitoringa sistēma, jauns apgaismojums, tribīņu paplašināšana) ir rezultāts tam, ka to var izmantot Lega Pro futbola čempionātam.

Iežogotas stadiona ieejas

Viena no prasībām, kas ļāva piedalīties čempionātā bija filtrēšanas joslu izveide fanu plūsmai un lai nodrošinātu stadiona ieejas drošību no mēģinājumiem ienest objektā neatļautus un bīstamus priekšmetus. Teritorija ir iežogota ar pagaidu un pastāvīgajiem žogiem. Pagaidu žogi ierīkoti no Nylofor 2D Super paneļiem, kas uzstādīti uz taisnstūra stabiem un papildus pastiprināti ar augšējo sliedi. Pagaidu daļa no otras puses tika izgatavota no Publifor paneļiem, proti Nylofor 2D Super paneļiem uzstādītiem uz metāla bāzes piepildītas ar betonu. Tagad sistēma ir aizsargāta ar vienu un divdurvju vārtiem, kas pildīti ar Nylofor 2DS dzeltenā krāsā.

Žogus sertificējusi Itālijas Nacionālā Olimpiskā Komiteja

Nožogojumi Lamezia Terme stadionā ir saderīgi ar Itālijas un Eiropas Savienības regulām. Turklāt, Publifor paneļi ir sertificēti par atbilstību Itālijas Nacionālajai Olimpiskajai Komitejai, un ir uzstādīti daudzos Itālijas sporta objektos, kuros ir spēlētas futbola spēles sērijā A, B, C un zemākās.

Avots: http://www.betafence.lv/jaunumi/472-vel-viens-italijas-stadions-gatavs-cempionatam