Jauna gabiona siena no Betafence

Izturīga, daudzfunkcionāla un vizuāli pievilcīga, tās ir īpašības mūsu jaunajai PetraZen gabionu sienai.

Mēs zinam cik populāras ir gabionu sienas, kas ir iemesls, kāpēc mēs nolēmām attīstīt mūsu klāstu un sagatavojām pilnīgi jaunu produktu, ko sauc Petrazen. Petrazen ir atbilde klientu vajadzībām, kuri meklē harmoniju starp dizainu un komfortu, kā arī tiem, kas cina privātumu un drošību.

Jaunās sienas pamatā ir Nylofor F

Nylofor F paneļi ir svarīgākais elements PetraZen gabionu sienā. Tie veido laidumus: Nylofor loksnes tiek savienotas ar daudzfunkcionāliem savienotājiem un tad piepildītas ar klienta izvēlēto materiālu. Mēs izvēlējāmies šos paneļus to neticamās stingrības un izturības dēl, kas nodrošina gabionu sienas stabilitāti.

Iepriekšminētie savienotāji nodrošina pilnīgi jaunu montāžas iespēju. PetraZen sienu laidumus var savienot jebkurā leņķī, kas ļauj žogu pielāgot jebkuram reljefa veidam un padara oriģinālu tā izskatu.

Arī attāluma turētāji ir jauninājums, kas ievērojamie atvieglo sienas montāžas procesu. Pateicoties to īpašajiem āķiem, ir iespējams ātri pakārt un stabilizēt sienas paneli sienas struktūrā. Tā rezultātā, Jums nav nepieciešams turēt Nylofor paneli visu laiku, kamēr notiek uzstādīšanas process. Tas ir svarīgi, jo panelis var svērt līdz pat vairākiem desmitiem kilogramu.

Saite: http://www.betafence.lv/iedvesma/iedvesma/petrazen-jauna-gabiona-siena-no-betafence