Jaunā tipa drošības sistēmas

Pieskaroties žogam apmeklētāji bija pārsteigti, jo redzēja savu attēlu uz ekrāna.

Jauni tehnoloģiju drošības risinājumi dažādām nozarēm

IFSEC izstādē tika prezentētas jaunākās tehnoloģiskās iekārtas perimetra drošības sfērā.Betafenceradījusi sistēmu, kas parāda iebrucējus un iedarbina signalizāciju. Kad apmeklētājs pieskaras vienam no žogiem, sensori, kas uzstādīti uz žoga, ģenerē signālu, nosūta to serverim un termokamera tiek nofokusēta tiešu uz šo konkrēto vietu.Termogrāfiskais attēls redzams uz ekrāna jebkurā vietā pasaulē, ja vien tas savienots ar internetu.

Labākā perimetra drošības sistēma

FFT atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas tika pievienotas vairākiem Betafence žogu risinājumiem:

  • Betaview (Securifor 3D BekafixSuperSecure posts)
  • NyloforMediumBekafixSecure posts
  • PVC pārklājuma SecuriforDublo paneļiem uz tērauda stabiem

Visas Betafence sistēmas ražotas sertificētās Betafence rūpnīcās, kurās visi produkti tiek izstrādāti pēc augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Visi produkti ir pārbaudīti un sertificēti.

Vispārējās un perimetra drošības Izstādes Johannesburgā

IFSEC ir izstāde par ugunsdzēsības un drošības produktu un pakalpojumu piegādātāju nozarēm. Dibināta pirms 20 gadiem, izstādē apskatāmas jaunajās tehnoloģijas un produkti, kas specifiski izstrādāti visu industriju vajadzībām.Izstāde notiek katru gadu pie Gallagher Konvencijas centrā Midrand Johannesburgā. Izstāde iespaista visu nozaru speciālistus, kā arī arhitektus un projektētājus, kas izstrādā projektus objektiem ar paaugstinātu drošības pakāpi un izteiktiem drošības riskiem objekta dzīves ciklā