Palladio žogi bērnudārzam Romā

Melni, eleganti  žogu paneļi sargā itāļu bērnus

Pirmajā vietā drošība

Itālijā īpašu norādījumu par žogu nosacījumiem nav īpašu norādījumu, kādiem jābūt žogiem apkārt ēkām un teritorijām, kur uzturas bērni. Toties galvenie bērnu uzturēšanās vietu nožogojumu nosacījumi ir zināmi visiem:

– Žogs nedrīkst sastāvēt no elementiem, kas var savainot bērnus;

– Žogiem jābūt nepārkāpjamiem;

– Attālumiem starp vertikālajiem profiliem (stieplēm) jābūt tik maziem, lai tajos nevarētu iesprūst bērna galva.

Palladio paneļu sistēmās visi šie norādījumi ir ievēroti.

 

Nevajag aizmirst par žogu izskatu

Bērnudārzos un rotaļu laukumos bērni pavada gandrīz visu dienu, līdz ar to žogiem jābūt ne tikai drošiem, bet arī estētiskiem, lai tie rada draudzīgāku un patīkamāku apkārtni. Jaunie itāļu Palladio paneļi ir ideāli piemēroti, jo tie ir gan droši, gan ar arī rada estētisku un stilīgu izskatu.

 

Privātie bērnudārzi – estētiski un droši

Plašs laukums apkārt privātajam bērnudārzam Romā tika norobežots ar Palladio paneļu sistēmu. Paneļi tika uzstādīti uz taisnstūra amatiem un tie ir melnā krāsā (RAL 9005). Daži amati aprīkoti ar metāla kāju plāksnēm un samontēti pie betona sienām. Rotaļlaukuma  ieejas nodrošinātas ar diviem ar tērauda loksnēm (gaiša koka krāsā) pildītiem Palladio vārtiem un tie aprīkoti ar slēdzenēm. Kopumā tika uzstādīts 60 metru garš žogs.

 

Palladio paneļu sistēma

Palladio nožogojuma sistēma tika izstrādāta un patentēta Betafence Tortoerto nodaļā. Šogad šī sistēma tika piedāvāta pārdošanā. Paneļi ir 2 metrus gari un 3 pieejamos augstumos (0.96; 1.16; 1.46m) un stabi 3 dažādos augstumos (1.5; 1.7; 2m), kā arī pieejami speciāli vārti. Vārtus iespējams izvēlēties ar vienu (1.36m plati) vai divām(3.45m plati) vērtnēm. Pieejami arī slīdošie vārti platumos 3, 4, 5.5 metri. Visa nožogojuma sistēma pieejama divās krāsās – melnā un pelēkā.