Spēļu laukums Itālijā – pilnībā drošs

Ap spēļu laukumu tika uzstādīts ļoti izturīgs Fortinet Super metinātais sieta žogs

Drošas sporta celtnes

Augoša  uzmanība tiek pievērsta Itālijas sportistu un un  skatītāju drošībai spēļu laukumos un stadionos. Itālijas daudzie sporta objekti tiek rūpīgi inspicēti un sertificēti par atbilstību Itālijas Olimpiskās Komitejas standartiem.Tās pašas prasības tika izvirzītasarī visiem futbola laukumā Sant ‘Egidio alla Vibratā sporta rīkiem un citiem piederošajiem elementiem.

Fortinet Super žogi

FortinetPateicoties ilgai sadarbībai ar CONI un plašai sporta programmas pieredzei, Betafence žogi tika izvēlēti, lai aizsargātu sportistus un skatītājus no jebkādiem ārējiem draudiem. Metināto sietu sistēma tika piemērota kopā ar dažādiem vārtiem. Pateicoties Fortinet Super žoga biezajām horizontālajām un vertikālajām stieplēm, kā arī mazajām sieta acīm, (50×50 mm), tas ir stingrs un izturīgs pret deformācijām. Arī stingrības prasības tika nodrošinātas atbilstoši Itālijas Olimpiskās komisijas prasībām

360 metri uzticamas drošības

Sant ‘Egidio alla Vibrata stadionam tika izmantoti 2,5 metru augsti un 20 metru gari 20 žoga ruļļi. Metināto sietu žogs tika uzstādīts uz 175 apaļām pēdām, kuras atrodas 2 metru attālumā viena no otras. Žogu augšējā daļa tika aprīkota ar ieliektu horizontālu sitieni, lai papildu uzlabotu žoga izturību. Lai labāk atbilstu stadiona kopējai ainavai Fortinet Super žoga sistēma apkārt stadionam tikaizvēlēta zaļākrāsā.