Vai ir vērts uzstādīt vārtu automātiku?

Šajā rakstā uzzināsiet vai vārtu automātika patiešām ir nepieciešama un  vai tā ir izdevīga.

gate_automation_1

Salīdzinot ar slīdošajiem vārtiem, veramo vārtu automātiku var iegādāties un uzstādīt arī pēc vārtu uzstādīšanas. Standarta veramo vārtu platums ir 2.5 – 3.5 metri un tie ir salīdzinoši viegli, ja tos salīdzina ar slīdošajiem vārtiem. Tomēr šāda tipa vārtiem lielākas problēmas var radīt laika apstākļu ietekme – karstums, lietus, zemas temperatūras.

Automātika, kas vārtu vērtnēm liek lidot!

Automātika nodrošina apbrīnojami ērtu vārtu lietojumu un arī drošību. Automātiskos vārtus iespējams atvērt ar vienas pogas spiedienu, izmantojot pulti, sēžot automašīnas salonā vai atrodoties netālu no vārtiem. Izmantojot tālvadības pulti ir iespējams kontrolēt vārtus atrodoties mājās, piemēram ielaižot atbraukušos ciemiņus. Izbraucot no pagalma Jums nav jāuztraucas par vārtu aizvēršanu, tie aizveras automātiski, tādējādi ietaupot papildu laiku Jūsu dienā. Šādi Jūs ietaupīsiet ne tikai savu laiku, bet tas būtiski uzlabo arī Jūsu komforta līmeni, visvairāk, ja vārti tiek lietoti bieži. Cik tad īsti maksā šāds komforts?

Piemēram, Egidia 3D 3,5m garo un 2m augsto slīdošo vārtu izmaksas ar automātiku ir par 350 EUR augstākas kā identiskiem vārtiem bez šāda tipa automātikas. Šis, aptuveni 50% vārtu sadārdzinājums, rezultējas daudzu gadu komfortā, tādēļ, visticamāk, ka šis ieguldījums būs pamatots, jo tas novērsīs problēmas ilgus gadus manuāli atverot un aizverot vārtus.

Tikai pozitīvais

Betafence automātiskajiem vārtiem ir tikai pozitīvas iezīmes. Piedziņas uzstādītājs ir uzņēmums FAAC vai Beninica, kas sadarbojas ar Betafence un piedāvā 2 gadu garantiju. Papildu tam Jūs uzreiz varat iegādāties rezerves detaļas vārtiem, kas noderēs gadījumā, ja kāda no esošajā detaļām tiks bojāta. Tas ir ieteicams, jo tehnoloģijas attīstās un pēc gadiem konkrēto vārtu modeli var pārtraukt ražot, un tādā gadījumā detaļu atrašana būs ļoti sarežģīta (piemēram, Robusta un Bekamatic vārtu modeļi tiek atjaunoti ik pēc 5 gadiem).