Vārtu apkopes metodes

Vai Jūs vēlaties, lai Jūsu vārti kalpo daudzus gadus uz priekšu? Pārliecinieties, ka tie ir pareizi aizsargāti un uzturēti.

Mūsdienu vārti ir izturīgs produkts un nodrošina nevainojamu darbu daudzus gadus. Tomēr, tāpat kā jebkura cita mehāniska ierīce, tā ir jāuztur labā stāvoklī, ja vēlaties kalpošanas laiku pagarināt.

Veids, kā nodrošināt vārtiem papildus aizsardzību ir atkarīgs no pašu vārtu veida. Bīdāmie vai veramie vārti jāuztur atšķirīgi. Zemāk Jūs atradīsiet skaidrojumu par to, kā pareizi uzturēt savus vārtus.

Bīdāmie vārti

Attiecībā uz bīdāmajiem vārtiem, Jums vajadzētu pārbaudīt produkta stāvokli galvenokārt pēc ziemas sezonas un protams arī tad, kad Jūs novērojat jebkādas problēmas ar to darbību.

Bīdāmo vārtu uzturēšana sākas, pārbaudot visas detaļas pret iespējamajiem bojājumiem un triecienu izraisītām sekām (piemēram, pēc ietriekšanās tajās ar automašīnu). Pārbaudē jāiekļauj skrūvju pārbaude (piemēram, vai tas nav sarūsējušas) un to cik cieši tās ir ieskrūvētas. Ja kāda no tām ir pazudusi, tā ir jāaizvieto ar jaunu. Tas pats attiecas uz vadošajiem veltņiem: pēc iespējas ātrāk nomainiet nolietotos veltņus.

Saite: http://betafence.lv/iedvesma/vartu-apkopes-metodes/