Žogi Bekafor Classic

žogsKlasiska un izturīga žogu sistēma dārzu un ēku nožogošanai. Paši paneļi ir veidoti platumā līdz 2 metriem un augstumā no 0.63m līdz 2.03m. Vienā paneļu pusē ir atstāti tērauda stiepļu gali, tos var novietot gan augša, gan apakšā, tādējādi izveidojot dažādus dizainus un ietverot savu funkcionalitāti.Panelim ir izveidotas horizontālas šķautnes, kas piešķir īpašu izturību. Acu lielums žogā ir 10x5cm, kas ir lielisks vidējais rādītājs. Stieņu diametrs – vertikālie: 4mm; horizontālie 4.5mm.

Stabi

Tiek piedāvāta ērtā un izturīgā Bekaclip sistēma. Bekaclip stabu diametrs ir 48mm un sieniņu biezums 1.5mm. Šie stabi lieliski iederas Bekafor classic žogos, gan to izmēru, gan profila dēļ. Izmantojot Betafence patentēto Bekafor Click sistēmu Bekaclip stabiņi lieliski iederas Bekafor Classic žogos. Unikālajam stabu konceptam ir skavas, jas speciāli veidotas žoga piestiprināšanai pie staba. Šī iemesla un sitēmas dēļ nekādi papildu instrumenti stabu uzstādīšanai nav nepieciešami.

Vārti

Betafence speciālisti šajam paneļu žogu tipam iesaka Bekafor clasic vārtus, kas veidoti tieši balstoties uz šī žoga raksturlielumiem. Ir pieejami gan vienas, gan divu vērtņu Bekafor classic vārti.

Žoga pārklājums

Pāsi žoga paneļi tiek izgatavoti no cinkotiem stieņiem un to pēcapstrādes procesā tiem tiek uzklāts poliesters. Abas staba puses ir cinkotas saskaņā ar EN ISO 10326, un cinka daudzums ir ne mazāks par 275 g/m2 abām pusēm kopā.