Žogs Bekafor Prestige

žogi zogiBekafor Prestige ir viens no retajiem Betafence žogiem, kurš ir veidots tieši dizainu liekot par prioritāti, bet, protams, tas nenozīmē to, ka šie žogi nav droši. Sistēma ir speciāli veidota privātmāju un dārzu iežogošanai. Bekafor pretige ir lieliska sistēma kalto žogu aizstāšanai, jo tie izskatās tikpat eleganti un pamatīgi.

Paši Bekafor Prestige paneļi ir veidoti no izturīga metāla, kas sametināts savā starpā. Visas metāla detaļas šiem vārtiem ir cinkotas un pēc tam pārklātas ar poliesteru, lai nodrošinātu maksimāli izturīgu slāni. Poliestera slānis arī nodrošina to, ka žoga panelim nav asu stūru un uz tā nav iespējams savainoties. Paneļiem ir divkārši horizontālie stieņi, kas nodrošina augstu sriprību. Paneļa acu lielums – 200x65mm un stieņu diemaetrs – 5mm.

Arī Bekafor Prestige žogiem iespējams izmantot Bekaclip stabu sistēmu, kas nodrošina ātru,  ērtu un lētu uzstādīšanu jebkuros laika apstākļos. Pašu stabu dimensijas – diametrs: 48mm, sienu biezums: 1.5mm. Iesakām izmantot īpašos Bekafor fiskatorus, lai stabus viegli savienotu ar žogiem un veidoti vienu vesalu, izturīgu un estētiski patīkamu sistēmu.

Žogi pārklāti ar cinku un arī ar poliesteru, dēl tā pozitīvajām īpašībām. Žogiem iespējams izvēlēties jebkādus vārtus, bet mēs iesakām Bekafor pretige vienas vērtnes vārtus, lai nožogojuma sistēma izskatītos kā viens vesals organisms. Pieejamās krāsas – Zaļa [RAL6005], atracīts [BF 7016M]. Pieejamas arī citas krāsas, bet tās ir speciāli jāpasūta un nebūs pieejamas uzreiz.