DROŠAS BRĪVDIENAS

Pateicamies baseina nožogojumam, kas aizsargā Jūsu bērnus

Vasara, tveice, saule un nepieciešamā pelde baseinā. Lai gan brīvā laika pavadīšana pie baseina ir ļoti pievilcīga, tas rada arī risku, it īpaši ja apkārt ir bērni. Tas var aizņemt tikai mazu brīdi, kad bērns, kas skraida apkārt baseinam, iekrīt ūdenī un ir apdraudēta viņa veselība vai dzīvība.

Lai novērstu šādus negadījumus un aizsargātu bērnus no nejaušības gadījumiem pie baseina, mēs iesakām Jums nožogot baseinu tādā veidā, lai bērniem nav iespējams tam piekļūt bez Jūsu ziņas.

Bibione (VE) brīvdienu kūrorts, kuram bija vecs un bojāts žogs, gribēja ērtu risinājumu, lai palielinātu struktūras drošību un apvienotu estētiskās vērtības un izturību pret mitrumu, kas saistīts ar sāļās jūras vides klātbūtni un izturību.

Betafence, pasaules vadošais žogu ražotājs, ieteica izmantot Nylofor 3D žogu sistēmu, kas īpaši izveidota vietām, kurām nepieciešama augsta izturība, lai nodrošinātu augstāko drošības līmeni. Tērauda stieples, kas veido katru paneli, ir 5 mm biezas, kas garantē augsto izturību.

Saite: https://www.betafence.lv/jaunumi/drosas-brivdienas/