Metāla žogs

betafence žogi
Kā redzams attēlā metāla žogs ir drošs arī bērniem, jo tam nav ne asu malu, ne iespējas savainoties ar skabargām. Nožogojumi bērnudārziem un skolām mūsdienās jau ir obligāti, jo prasības pēc drošības strauji pieaug. Nav svarīgi, kāda tipa žogs tiek lietots, žogi ruļļos, vai paneļu žogi, bet tas ir nepieciešams.

metāla žogs nožogojumi

Metāla žogs ir arī drošāks par koka analogu, jo metāla mehāniskā izturība ir daudz augstāka kā kokam. Vēl viens faktors, kas jāņem vērā ir tas, ka koka žogi ar laiku sapūst, un ja krāsa ir kvalitatīvi uzklāta, tad šis pūšanas process no ārpuses nav redzams, bet žoga izturība ir ļoti zema, kas rada draudus visam, ko sargā žogs. Metāla žogs var sarūsēt, bet tas ir daudz ilgāks process, un ja pārklājums ir kvalitatīvs, tad metāla žogi var kalpot pat ilgāk par pus gadsimtu.

metāla žogs

Bet, kā redzams šajā bildē, metala zogi var tikt izmantoti arī dažādu industriālu objektu apžogošanai. Redzams, ka industriālie žogi ir pamatīgāki un izturīgāki. Daudz uzņēmumi pasaulē uztic savus īpašumus apsargāt tieši Betafence žogiem!

Apciemo mūs oficiālajā majaslapā, lai iegūtu vairāk informācijas par: žogi, vārti, stabi.

betafence žogi