Betafence dalība Sicurezza izstādē 2014

Betafence piedalījās tirdzniecības izstādē Security & Fire Prevention Itālijā, kur izrādīja Securifor barjeras ar kustību detektoriem. Valsts aģentūras un privātie investori varēja apskatī Securifor žogus ar jauna veida zobu lenti.

20141112_123832_1

Publifor žogi ar uzstādīto detektoru

Security & Fire Prevention gadatirgū Milānā, mēs prezentējām barjeras prototipu, kas vienlaicīgi atklāj gan pārkāpējus, gan iebrucējus. Barjera tika izstrādāta, pamatojoties uz PUBLIFOR žogu, un tiek veiksmīgi pielietota Itālijas stadionos. Tās žoga posms ietver sevī metāla bāzi, kas ir pildīta ar betonu un uz kā tiek ustādīti SECURIFOR dubultie ādas paneļi. Turklāt žogi ir aprīkoti ar sistēmu, kas atklāj iespējamos uzbrucējus, kuri cenšas iekļūt iežogotajā teritorijā.

SECURIFOR žogu nav iespējams pārkāpt

Mūsu izstāžu stendā R19 Milānas gadatirgū tika parādīta jaunās paaudzes patentētās zobotas sloksnes. Tās ir uzmontētas uz SECURIFOR vai NYLOFOR 2D SUPER paneļiem, kas ir aprīkoti ar 12 cm asmeņiem. Tās ir pārmaiņus eņģētas un tādējādi rada šķēršļus, kas neļauj pārkāpt pāri žogam. Jaunās zobotās sloksnes var iemontēt gan atveramo vārtu augšdaļā , gan bīdāmajos vārtos.

Mūsdienīgā SICUREZZA izstāde

Drošības un ugunsdrošības izstādes Fiera Milano zālēs notiek ik pēc 2 gadiem. Izstāde , kas notika no 12. – 14. novembrim, piedalījās vairāki simti tirgotāju, kuri prezentēja savus produktus un risinājumus šādās sfērās:

  • ārējā drošība;
  • signalizācija;
  • ugunsdrošības;
  • dzīvojamās un rūpnieciskās automatizācijas;
  • tīkla drošības;
  • pretterorisma aizsardzība.

Vairāk nekā 20 000 viesi apmeklēja gadatirgu un mēs esam izveidojuši 150 jaunus biznesa kontaktus.

Avots: http://www.betafence.lv/jaunumi/466-betafence-dalba-sicurezza-izstd