Betafence izsludina intelektuālā īpašuma tiesību iegūšanu uz prettrieciena barjeru produktiem Gibraltar US

Gibraltar 1 low

Pasaules līderis perimetra drošības risinājumos stiprina savu akciju paketi

Betafence, pasaules līderis tirgū visaptverošiem augstas drošības perimetra aizsardzības risinājumiem, ir paziņojis, ka ir ieguvis intelektuālā īpašuma tiesības uz kabeļu sistēmu balstītiem prettrieciena žogiem, barjerām un vārtiem no Gibraltar US, līderis prettriecienu produktos un sistēmās. Šī attīstība ļauj Betafence īstenot savu izaugsmes stratēģiju ASV, kā arī uzlabot savu visaptverošo piedāvājumu globālajiem klientiem naftas un gāzes, aizsardzības un enerģētikas nozarēs.

Gibraltar US piešķir Betafence visas savas pasaules tiesības, titulus un intereses kabeļu sistēmas balstītiem prettrieciena žogiem, barjerām un vārtiem, kā arī dizainus, patentus un sertifikātus. Betafence būs tiesības turpināt tirgot šos produktus visā pasaulē zem Gibraltar zīmola. Bills Noisčs, Gibraltar prezidents komentēja, “Izbaudām veiksmīgu sadarbību tirgū kopš 2011. gada, mēs esam gandarīti, ka Betafence varēs turpināt inovācijas šo kabeļu balstītos prettrieciena žogos, barjerās un vārtos. Gibraltar tagad turpinās koncentrēties uz citu savu aizsardzības līdzekļu tirdzniecību”.

Saite: http://www.betafence.lv/jaunumi/484-betafence-izsludina-intelektuala-ipasuma-tiesibu-iegusanu-uz-prettrieciena-barjeru-produktiem-gibraltar-us