Betefence žogi uz noslogotajiem Al Šarjahas ceļiem

Decofor žogu paneļi kas uzstādīti uz betona pamatiem atdala satiksmes joslas Apvienotajos Arābu Emirātos

road0907

Žogi, kas glābj dzīvības

Apvienotie Arābu Emirāti ir pārklāti ar daudzjoslu maģistrāļu tīklu, kas paredzēts automašīnu braukšanai abos virzienos. Maģistrāles iet cauri pilsētām, kur gājēju satiksmi būtu jāveic izmantojot tuneļus un gājēju pārvadus. Daudzi cilvēki cenšas saīsināt ceļu skrienot pāri ielai un bieži gūst traumas, reizēm zaudē arī dzīvību, lai to novērstu Al Šarjahas pilsētas varas iestādes nolēma atdalīt satiksmes joslas ar Betafence žogiem, kas uzstādīti uz betona pamatiem.

Izturīgas barjeras ar elegantu apdari

Apvienoto Arābu Emirātu Al Šarjahas ielās Al Vahdas un Al Nahdas vidū ir uzstādīti betona pamati. Tie nošķir satiksmes joslas, kas iet pretējos virzienos. Kvadrātveida stabi, kas papildināti ar dekoratīviem lodveida vāciņiem, tiek pieskrūvēti pie betona pamatiem. Uz tiem tiek uzstādīti 1.3 metrus augstie Decofor Arco žogu paneļi. To augšējā daļa ir izliektas un rotātas ar dimanta formas izliekumiem. Šādas barjeras ir tai pat laikā elegantas un grūti pārvaramas.

Drošība Arābu pilsētās

Barjeras ar Decofor žogu RAL 9006 pelēkā krāsā ir uzstādītas gandrīz 8 kilometrus garam posmam Šarjahas pilsētā. Projekts pilnībā paredz izmantot līdzīgus drošības pasākumus arī citās valsts pilsētās. Šī iniciatīva pieder Ceļu un Transporta pārvaldei kas ir mērķēta uz to, lai samazinātu bojā gājušo skaitu uz Apvienoto Arābu Emirātu ceļiem.

Avots: http://www.betafence.lv/jaunumi/462-betafence-zogi-al-sanhaja