Publisko pasākumu drošības nodrošināšana

Ja ir nepieciešamība nožogot publiskos pasākumus – tempofor sistēma noteikti ir pareizais risinājums!

Publiskajiem pasākumiem vienmēr nepieciešama papildu drošība, lai nodoršinātos pret dažādiem draudiem, kas var izvērties plašākās problēmās. Šādos pasākumos ļoti svarīgi ir nodrošināt konkrētu cilvēku plūsmu pa konkrētām vietām, lai nodrošinātu augstu drošības līmeni un vispārēju pasākuma izdošanos.

Galvenā publisko pasākumu drošuma garantija ir nožogojuma un piekļuves sistēmas uzstrādīšana un uzraudzīšana. Šādas sistēmas tiek izmantotas, lai nodalītu gan publiskās zonas no tehniskajām un vip, gan arī vienkāršu drošības pasākumu dēļ.

Pārvietojamās barjeras

Skatītāju un līdzjutēju norobežošanai no aktīvajiem sportisitem vai māksliniekiem labākā sistēma noteikti ir Tempofor C4 mobilo žogu sistēma. Šīs paneļu sistēmas žogi ir veidoti no savā starpā metinātām cinkotām tērauda stieplēm. Šādā veidā tiek nodrošināta žoga ilgmūžība un izturība pret jebkāda veida laikapstākļiem.

Viss būs labi

Pūļa spiediena izturēšana ir tikai viena no Tempofor sistēmas labajām īpašībām – šī sistēma spēj arī vienkārši zonēt teritroju padarot to par skaidri saprotamu laukumu jebkuram cilvēkam. Tempofor C4 barjera ir labākais risinājums plaši apmeklētiem mūzikas koncertiem. Barjeru pēc koncerta iespējams salocīt un novietot glabāšanai, tā neizņem daudz vietas.

Dažādas pūļa kontroles barjeras

Pūļa kontrlei iespējams lietot Tempofor C1 un C2 žogu barjeras, kas veidotas ar mērķi kontrolēt gājēju plūsmu. Ja, tomēr, ir nepieciešams augstāks kontroles līmenis, izvētaties Tempofor C2 barjeras, kas izveidotas no daudz vertikāliem stieņiem ar īpašu savienojuma mehānismu. Papildu tam ar C2 Combi barjerām iespējams izveidot arī cilvēku plūsmas kontroles un monitoringa sistēmas pie ieejām teritorijā.

Tempofor paneļi

Šāda tipa nožogojuma paneļus iespējams izmantot dažāda veida publiskajiem pasākumiem un citiem saviesīgiem rīkojumiem, ja vien pasākumā nepieciešama pārvietošanās kontrole vai jebkāda cita darbība plūsmas ierobežošanai. Piemēram, Tempofor F pret pārkāpšanas paneļi ir īpaši veidoti ar smalkām žoga acīm, lai tos nevarētu pārkāpt. Vietās, kur nedrīkst iekļūt nelūgtas personas noteikti ir vērts izvēlēties Tempofor B paneļus, kas veidoti no cinkota tērauda un tie ir papildu pastiprināti ar trapecveida tērauda loksnēm.

Dažādi turniketi un vārti

Temporārie nožogojumi iespējami dažādiem pasākumiem un vispārējai plūsmas kontrolei un drošības nodoršināšanai. Jebkuriem no Tempofor sērijas žogiem iespējams pievienot īpaši veidotus Egidia slīdošos vārtus pildītus ar Nylofor 3D paneļiem.

Pārvietojami, bet ļoti droši

Tempofor sistēmas ir ne tikai vienas no drošākajām un pārbaudītākajām visā nožogojumu tirgū, bet arī uzticamākais un ilgmūžīgākais risinājums. Žogi ir cinkoti un aizsargāti pret koroziju, kas nodrošinās žoga ilgu mūžu vēl daudzus gadus pēc tā iegādes.