Zenturo gabionu sienas montāža paša spēkiem

Vai prasmīgs DIY entuziasts spēs uzstādīt gabionu žogu pats saviem spēkiem? Jā, bet ir nepieciešams atcerēties pāris svarīgus noteikumus.

Zenturo gabionu sienas arvien plašāk ir sastopamas Austrumeiropas plašumos, pārsvarā Polijā. Tās izmanto gan kā daļu no žoga, gan kā dārza mēbeles, piemēram, starpsienas. Zenturo priekšrocības ir oriģinālas formas un pievilcīgs izskats.

Kā uzstādīt Zenturo gabionu sienu

Produkta forma ir nestandarta, jo tas sastāv no dieviem paralēliem žogu paneļiem, diviem stabiem un pildījuma. Lai gan tas var izklausīties sarežģīti, tomēr Jūs varat droši uzstādīt sienu pašu spēkiem.

Mēs sadalījām uzstādīšanas procesu vairākos posmos un vēlamies uzsvērt vairākus būtiskus jautājumus. Uzstādīšana ir jāsāk ar stabu uzstādīšanu ievietojot tos iepriekš sagatavotajos caurumos zemē, ar pareiziem izmēriem un pie norādītajiem attālumiem. Jums ir nepieciešams izrakt grāvi starp caurumiem un piepildīt to ar cementu un tikai tad varēs uzstādīt pirmo stabu. Svarīgi: Jums ir jāpārliecinās, ka stabi ir uzstādīti ideāli vertikālā stāvoklī. Te Jums noteikti būs par palīgu līmeņrādis.

Saite: http://www.betafence.lv/iedvesma/iedvesma/zenturo-gabionu-sienas-montaza-pasa-spekiem